Contact

Voor vragen over onze camping mail naar stefanie@hofvanmoederaarde.nl of bel 06-15 67 31 24 (Stefanie).

Voor vragen over onze yurts mail naar harm@hofvanmoederaarde.nl of bel 06 – 303 17 379 (Harm).

Voor vragen over onze workshopruimte mail naar joyce@hofvanmoederaarde.nl of bel 06 – 555 97 368 (Joyce).

Voor vragen over onze groepsaccommodatie mail naar arjan@hofvanmoederaarde.nl of bel 06 – 22 71 29 01 (Arjan).

Voor vragen over onze winkel mail naar marieke@hofvanmoederaarde.nl of bel 06 – 46 03 60 69 (Marieke).

Voor vragen over combi-arrangementen mail naar joke@hofvanmoederaarde.nl of bel 06 – 42 82 98 56 (Joke).

Voor overige zaken mail naar info@hofvanmoederaarde.nl of bel 06 – 238 62 942 (dienstdoende hofdame of hofheer).